خانه پنجره upvc توری پنجره upvc

توری های پنجره upvc

در پنجره های upvc برای جلوگیری از ورود حشرات و حیوانات موذی از توری استفاده می شود. توری های پنجره upvc می توانند انواع و جنس های مختلفی داشته باشند. توری های پنجره upvc از نظر باز شدن به سه نوع اصلی تقسیم بندی می شوند:

1- توری های ثابت: توری ثابت همانطور که از نامش پیداست به صورت ثابت روی پنجره upvc نصب می گردد و باز شو نیست. معمولاً از این نوع توری در پنجره های upvc استفاده می شود که باز شدن توری مهم نباشد و یا مسائل اقتصادی مطرح باشد. قیمت توری های ثابت نقریباً 50% قیمت توری های متحرک است.

2- توری های رولینگ: توری های رولینگ نوعی از توری های بازشو مخصوص پنجره upvc هستند. این نوع توری دارای یک رول بوده که پارچه توری روی آن پیچیده می شود. رول توری حالت فنری داشته و به محض رها شدن توری از قفل، پارچه توری به سر جای خود باز می گردد. این نوع توری دارای دوام و استحکام بالا بوده و از طرفی به علت عدم ایجاد دید مزاحم، کاربرد بسیار دارد.

3- توری های آکاردئونی یا پلیسه: توری آکاردئونی نوع دیگری از توری های پنجره upvc در این نوع توری، از فنر استفاده نمی شود و جمع شدن توری به صورت اتوماتیک نیست. این نوع توری نیز دارای استحکام و دوام بالا علاوه بر نمای زیبا در پنجره upvc است.