خانه پنجره upvc نکاتی درباره قیمت پنجره دوجداره

نکاتی درباره قیمت پنجره دوجداره

توجه داشته باشید که قیمت درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی به هیچ عنوان قابل محاسبه به صورت متر مربع نیست ، اعلام قیمت پنجره به صورت مترمربع از لحاظ مالی به ضرر مشتریان است. از عوامل موثر در قیمت درب و پنجره دو جداره را میتوان به خم، نوع پروفیل، شیشه دو جداره رنگی، شیشه دوجداره ساده، شیشه سه جداره و شیشه چند جداره، یراق آلات مصرفی ترک یا آلمانی، یراق تک حالته، یراق دو حالته ( که هم به صورت معمولی و روی محور عمودی و هم به حالت تیلت و روی محور افقی از بالا حدود 10 تا 15 درجه برای هواخور باز و بسته میشود )  و رنگ پروفیل که به صورت فابریک کارخانه سفید است و در صورت درخواست مشتری مطابق با کالیته رنگ رال آلمان و کد درخواستی رنگ میگردد و نهایتا پروفیل های طرح چوب و لمینیت فابریکی کارخانه و لمینیت های درخواست مشتری که توست این شرکت و جداگانه بر روی پروفیل سفید نصب می گردد را نام برد .

همچنین از عوامل دیگر در قیمت در و پنجره دو جداره یو پی وی سی را میتوان به تعداد باز شو ها در یک پنجره و میزان سختی و نصب که توسط مشاوران مجرب و حرفه ای این شرکت براورد می‌شود اشاره نمود .

گروه تولیدی تهران وین در راستای تکمیل تقاضای مشتریان گرامی اقدام به راه اندازی خط تولید توری نیزنموده است . کلیه توری پلیسه تولیدی این شرکت از جنس مرغوب درجه یک ترک و قابل نصب بر روی انواع پنجره های فلزی ، آلومینیومی ، چوبی و یو پی وی سی دو جداره است .

توری پلیسه نسل جدید توری های پشه بند میباشد که به جای توری های ثابت صنتی در انواع پنجره ها استفاده می‌شود. توری پلیسه جدید در دو مدل معمولی چهار طرف مویی خور چهار سانتی متری و دابل فریم مگنتی (که قابلیت جدا شدن توری پلیسه از بدنه فریم آلومینیومی را دارد) موجود است . کلیه یراق آلات توری پلیسه اعم از جنس تور ، یراق آلات توری پلیسه ، نخ ، لاستیکی کف و تسمه از جنس درجه یک میباشد .

نکته:

مهمترین بخش تحویل یک پنجره دو جداره یو پی وی سی استاندارد و خوب به چند عامل بستگی دارد .

قدم اول اندازه گیری دقیق و مطمئن هر آیتم طبق چهارچوب موجود .

قدم دوم رعایت کردن شرایت استاندارد در هنگام مونتاژ آیتم های پروژه در کارخانه تولیدی توسط کادر فنی.

قدم سوم نصب مناسب و استاندارد درمحل پروژه توسط تیم نصاب .

با توجه به اینکه گروه تولیدی تهران وین وابسته و متکی به قوانین مشتری مداری بوده و خود را نسبت به  متقاضی متعهد میداند همواره سعی در بهینه سازی و ارتقاء کیفیت تولید و نصب نموده است .

در این راستا تیم های مجزا و حرفه ای نصب که تخصصا کار های نصب نوساز و باز سازی را به مدت طولانی انجام داده اند را به خدمت گرفته ایم و در همه ی پروژه های خود کارشناس مربوطه برای بازدید و مشاوره به صورت رایگان در خدمت مشتریان گرامی میرسد و در انتها کارشناسان تیم فنی کار را تحویل مشریان گرامی می نماید.

برای بررسی و محاسبه قیمت انواع پنجره دوجداره یو پی وی سی با ابعاد مختلف از طریق فرم  استعلام قیمت درب و پنجره دو جدارهupvc  یو پی وی سی میتوانید اقدام به عمل آورید. در این فرم می‌توانید انواع اجزا زیر را برای پنجره مورد نظرتان انتخاب کنید.

1 – پروفیل درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی

2 – یراق درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی

3 – شیشه درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی

4 _ شیشه سه جداره پنجره سه جداره یو پی وی سی

که هرکسی میتواند به صورت آنلاین برای اولین بار در ایران پنجره دوجداره خود را محاسبه کند در خدمت هم وطنان عزیز قرار گرفته است .

جهت دریافت قیمت دقیق و نهایی میتوانید با شماره های داخل سایت با مشاوران ما تماس حاصل بفرمایید.

همچنین قیمت توری پلیسه را میتوانید از طریق شماره های داخل سایت دریافت نمایید.